Lokithor APARTX2500 12V 2500Amp LiFePO4 Akıllı Akü Takviye + Pompa + Powerbank + Led Lamba
Marka
Stok Kodu
fr_ApartX2500
*2.150,68 TL den başlayan taksitlerle!!
12.904,08 TL
         Haricen alınabilen LIPO, LIFE ve LIPOX model aküleri satın alarak 1500A / 2500A ve 4000A olarak üç farklı anlık takviye gücünde kullanım imkânı sağlar.
         Entegre 150 PSI / 10.0 BAR ayarlanabilir güçlü lastik şişirme pompası ile Otomobil, motosiklet, 4x4, SUV araçlar, bisiklet lastikleri ve top gibi havası tamamen inmiş lastikleri dakikalar içinde şişirmenizi sağlar.
         12V Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB Akü, (Kurşun Asit Aküler) takviye etmenizi sağlar.
         Akü voltmetresi 12Volt akülerde 7-12.8Volt aralığında ise akünüzde voltaj sorunu yoktur.
         Takviye Türü: 12V Kurşun Asit Aküler
         Pil Kapasitesi: 12.8Volt 23000mAh. 73.6Wh- LiFePO4
         Anlık Takviye Gücü: 2000Amp
         Takviye Aralığı: 8,5 Lt. Benzin / 6,5 Lt. Dizel Motorlar
         Aydınlatma Gücü: 400 Lümen
         Lastik Şişirme Gücü: 150 PSI / 10.0 BAR
         Hava Basma Gücü: 35 Lt. / Dk.
         Hortum Uzunluğu: 60 Cm
         USB Çıkışı: 5V/3A – 9V/2A- QC3.0(18W)
         Ölçüler: 24 x 11 x 14 Cm
         Ağırlık: 2,30 Kg. (Kıskaçlar ve Hava Hortumu Dahil)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Lokithor APARTX2500 12V 2500Amp LiFePO4 Akıllı Akü Takviye + Pompa + Powerbank + Led Lamba Lokithor APARTX2500 12V 2500Amp LiFePO4 Akıllı Akü Takviye + Pompa + Powerbank + Led Lamba ürünü, uygun fiyatlar ve taksit seçenekleriyle hirdavat24.com'da. Akü Takviye Cihazları kategorisini incelemeyi unutmayın! fr_ApartX2500